O nas

BoCo?

To autorska pracownia projektowa Architektury Wnętrz, w której poza funkcjonalnością cenimy kreatywność i niebanalne podejście do kwestii projektowania. Inspirują nas wnętrza z dusza, charakterem i pomysłem, takie też pragniemy projektować. Cenimy oryginalność i pomysłowość zarówno w podziale przestrzeni i nadaniu jej funkcji jak i w zestawieniu materiałów i faktur, tak aby projektowane przestrzenie przyciągały uwagę i wyróżniały się na tle innych, przy jednoczesnym zachowaniu proporcji i spójności. Jesteśmy miłośnikami sztuki zarówno współczesnej jak i dawnej chętnie łącząc oba trendy. Sprawnie zestawiamy elementy klasyki designu ze współczesnymi trendami przedstawiając je w całkiem nowych odsłonach. Wierzymy, że twórczy proces projektowy powinien być zabawą i ciągłym poszukiwaniem nowych jakości. Staramy się myśleć nie szablonowo co wpływa na większą komunikatywność i pomaga w zrozumieniu potrzeb klienta.

Magdalena Pasiak

Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. C.K Norwida  w Lublinie na wydziale tkaniny artystycznej. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie wydziału Architektury Wnętrz. Uczestniczka programu Erazmus w Ravensbourne Collage of Design and Communication, England

Mama trójki zwariowanych dzieci. Miłośniczka sztuki w szeroko rozumianym zakresie-zarówno dawnej jak i współczesnej, tak od strony poznawczej jak i wykonawczej. Ma dużą łatwość łączenia stylów, co pozwala na oryginalny i niepowtarzalny efekt końcowy.